eToro opinie i recenzja o światowej platformie inwestycyjnej

Home » Blog » Recenzje brokerów » eToro opinie i recenzja o światowej platformie inwestycyjnej

eToro opinie i recenzja o światowej platformie inwestycyjnej

Łukasz Isztvan małe zdjęcie

Autor: Łukasz Isztvan

Ostatni raz aktualizowano 14. listopada 2023

Wielu inwestorów szuka brokera, który wyróżnia się prostą i przejrzystą platformą handlową. Kryteria te spełnia największa na świecie platfroma inwestycyjna eToro. W tym artykule znajdziesz recenzję eToro, naszą opinię i przewodnik, który pozwoli Ci zacząć kopiować najlepszych inwestorów.

Treść artykułu

eToro recenzja

eToro jest największą na świecie platformą inwestycji społecznościowych.

Firma stara się, aby jej platforma udostępniła online inwestowanie na giełdzie dla każdego. Zachowując równowagę pomiędzy prostym podejściem dla początkujących a ulepszaniem ważnych funkcji dla bardziej doświadczonych traderów, eToro ugruntowało swoją pozycję jako wiodąca platforma inwestycji społecznościowych.

Dzięki CopyTrader™ możesz automatycznie kopiować transakcje najlepszych inwestorów. Ponadto, firma stworzyła unikatowy produkt inwestycyjny Smart Portfolio™, który składa się z portfela instrumentów finansowych lub grupy najlepszych traderów.

W tym krótkim filmie dowiesz się jak działa kopiowanie inwestorów.

Jak radzili sobie najlepsi inwestorzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy?

Sprawdź wyniki niektórych z najlepszych traderów w ciągu ostatnich 12 miesięcy (*wyniki z zeszłego roku nie są gwarancją przyszłych wyników).

Po kliknięciu w przycisk „POKAŻ PROFIL” przeniesiesz się do profilu inwestora, gdzie znajdziesz szczegółowe statystyki efektywności.

Ostatnia aktualizacja: Maj 2022

* 6% kont inwestujących w kontrakty CFD traci pieniądze

* Ubiegłoroczne wyniki nie są gwarancją przyszłych rezultatów.

Podstawowe dane brokera

Spójrzmy razem na przegląd podstawowych informacji o tym brokerze.

Broker
Regulacja
CySEC, FCA, ASIC
Rejestracja w KNF
Oferta instrumentów
Forex, Surowce, Akcje, Indeksy, ETF-y
Prowizją
Od 0,09% (zakup akcji bez prowizji)
Minimalny spread EUR/USD
1 pips
Waluta rachunku
Dolar amerykański – USD
Minimalna wysokość transakcji
10 – ( dla akcji i ETF-ów)
Minimalny wkład
(ok. 450 zł)
Możliwości wpłat/wypłat
Przelew bankowy, karta kredytowa, PayPal
Obsługa klienta
24 godziny na dobę, w dni robocze (w języku angielskim)
Konto demo
Platforma transakcyjna
eToro Platform (w języku polskim)
Aplikacja mobilna
ikona tak
76% kont inwestujących w kontrakty CFD traci pieniądze*
* Podczas kopiowania traderów i inwestowania w Smart Portfolio, ryzykuj tylko kapitał, który jesteś gotów stracić. Ubiegłoroczne wyniki nie są gwarancją przyszłych rezultatów.

Rodzaje kont

Broker eToro oferuje tylko jeden rodzaj konta inwestycyjnego. Specyfikacja rachunku inwestycyjnego:

 • Założenie konta darmowe
 • Prowadzenie konta tylko w dolarach amerykańskich
 • Dostępne konto demo na czas nieokreślony
 • Minimalna wpłata na konto wynosi .
 • Maksymalna dźwignia 1:30 (*profesjonalni klienci do 1:400)

Rachunek demonstracyjny eToro

Broker eToro oferuje również bezpłatne konto demo, za pośrednictwem którego można wypróbować platformę transakcyjną i przetestować swoją strategię inwestycyjną w rzeczywistym środowisku giełdowym.

Na Państwa konto demo wpłynie wirtualny kapitał w wysokości 100 , który można wykorzystać do inwestowania na rynkach finansowych bez ryzyka. Co więcej, możesz spróbować kopiować inwestorów bez ryzykowania swojego kapitału finansowego. W ten sposób możesz przetestować wszystko, zanim zainwestujesz swoje pieniądze.

Rachunek demonstracyjny eToro nie jest ograniczony czasowo.

Instrumenty finansowe

Broker eToro posiada szeroką ofertę instrumentów finansowych, którą przedstawimy poniżej krok po kroku.

akcje oferowane przez brokera
Firma eToro charakteryzuje się bogatą ofertą akcji.

Oferta instrumentów finansowych obejmuje:

 • Pary walutowe – możesz wybierać spośród 47 par walutowych (EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY i inne). Wśród nich znajdują się główne, krzyżowe i egzotyczne pary walutowe.
 • Surowce – w menu surowce znajdziesz ropę naftową, złoto, srebro, miedź, gaz ziemny, platynę i 26 innych surowców.
 • Akcje – możesz wzbogacić swój portfel inwestycyjny o akcje Apple, Google czy Facebook. Możesz teraz inwestować w ponad 2 700 akcji z całego świata.
 • Indeksy – indeksy giełdowe obejmują akcje poszczególnych spółek z danego sektora. W ofercie brokera znajdują się najbardziej znane amerykański indeks giełdowe S&P 500 lub popularny niemiecki indeks DAX. W sumie znajdziesz tu 13 indeksów.
 • ETF-y – Za pośrednictwem ETF-ów można łatwo inwestować w różne sektory gospodarki.

eToro pozwala na inwestowanie w instrumenty finansowe poprzez kontrakty CFD. Akcjami lub ETF-ami (ETF-y tylko z Europy) można inwestować bez użycia dźwigni finansowej, przy czym to ty fizycznie posiadasz aktywa bazowe.

Platformy inwestycyjne

eToro oferuje swoim klientom własną platformę inwestycyjną, eToro platform. Platforma inwestycyjna jest przyjazna dla użytkownika i dopracowana graficznie. Obecna platforma eToro jest zwieńczeniem nieustannych wysiłków firmy, aby inwestowanie online stało się wyjątkowym i intuicyjnym doświadczeniem.

platforma webtrader opinie klientów
Platforma eToro jest bardzo popularna ze względu na łatwość obsługi.

Platforma handlowa oferuje najnowocześniejsze technologie finansowe, takie jak CopyTrader™, program Popular Investor i strategie inwestycyjne Smart Portfolio™, które są unikatowymi produktami inwestycyjnymi na rynku.

Platforma łączy w sobie inwestowanie na giełdzie i automatyczne kopiowanie traderów. Dzięki tym funkcjom możesz zdecydować, czy chcesz handlować samodzielnie lub inwestować w popularnych traderów, czy też w produkt Smart Portfolio. Poniżej w recenzji znajdziesz instrukcję, jak można rozpocząć kopiowanie inwestorów.

Mobilna aplikacja inwestycyjna eToro

Czasy szybko się zmieniają i wielu inwestorów chce śledzić swoje inwestycje nawet wtedy kiedy są w ruchu. Wiedząc o tym, firma eToro stworzyło w 2012 roku mobilną aplikację inwestycyjną eToro, która udostępnia wszystkie funkcje za pomocą intuicyjnego interfejsu użytkownika.

Aplikacja mobilna to doskonały sposób na ciągłe utrzymanie łączności i bezpieczeństwo. Dzięki aplikacji mobilnej nigdy już nie przegapisz nowej okazji inwestycyjnej.

doświadczenie z mobilną aplikacją inwestycyjną eToro
Aplikacja mobilna jest przejrzysta i intuicyjna.

Dzięki mobilnej aplikacji handlowej eToro możesz zarządzać swoim portfelem, śledzić rynki, kopiować traderów i wykonywać wszelkie działania dostępne na platformie desktopowej, nawet jeśli jesteś w ruchu. Oprócz możliwości inwestowania i dyskusji z innymi inwestorami dostarcza powiadomienia o ważnych wydarzeniach rynkowych.

Aplikacja inwestycyjna jest dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

eToro opłaty

eToro wyróżnia się niskimi opłatami przy inwestowaniu w rzeczywiste akcje i fundusze ETF.

Jeśli kupujesz akcje lub ETF-y (tylko ETF-y z Europy) bez dźwigni (X1), kupujesz rzeczywiste aktywa bazowe. Nie płacisz wtedy opłaty za realizację transakcji oraz opłaty za przeniesienie otwartej pozycji handlowej na następny dzień (tzw. swap). Jedynym kosztem transakcji jest spread.

W poniższej tabeli znajdują się szczegóły dotyczące minimalnego spreadu i opłat podczas handlu popularnymi instrumentami finansowymi za pośrednictwem tego brokera online.

Instrument Min. wysokość spreadu / opłaty
EUR/USD 1 pips
GBP/USD 2 pips
USD/JPY 1 pips
Złoto 45 pips
Ropa Brent 5 pips
Indeks DAX 2 pips
Akcje Apple opłata (jeśli kupujesz akcje bez użycia dźwigni)
ETF S&P 500 (SPY) prowizja w wysokości 0,09%, która jest wliczona w spread (różnica pomiędzy ceną kupna i sprzedaży)

Inne opłaty

Konto inwestycyjne eToro jest denominowane wyłącznie w dolarach amerykańskich (USD, symbol $). Na przykład, jeśli wpłacisz na swoje konto inwestycyjne złote, firma pobierze opłatę za konwersję w wysokości 0.05% wpłaconej kwoty. Opłata ta zostanie również pobrana, jeśli będziesz chciał wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe w złotych.

Możesz uniknąć opłaty za konwersję, jeśli na swoje konto inwestycyjne przelejesz dolary amerykańskie. Możesz zobaczyć opłaty za konwersję naliczane przez PayPal, Skrill i Neteller, aby wybrać najbardziej odpowiednią opcję wpłaty i wypłaty.

Opłatę za zarządzanie kontem (zwaną opłatą za brak aktywności) zapłacisz tylko wtedy, kiedy nie zalogujesz się na swoje konto co najmniej raz w roku. Opłata za brak aktywności wynosi miesięcznie, zawsze tylko z salda konta. Jeśli nie masz pieniędzy na swoim koncie, nie zostaniesz obciążony tą opłatą.

Tabela zawiera informacje o opłatach za wpłatę, wypłatę i prowadzenie rachunku inwestycyjnego.

Usługi Wysokość opłaty
Wkład pieniężny (jeśli wpłacasz w dolarach amerykańskich)
Wypłata pieniędzy (minimalna kwota wypłaty to )
Opłata za otwarcie rachunku
Opłata za otwarcie prowadzenie rachunku (jeśli zalogujesz się na swoje konto co najmniej 1 raz w roku)
Opłata za likwidację rachunku

Wpłacanie i wypłacanie pieniędzy

Wpłacanie i wypłacanie pieniędzy to naszym zdaniem niezwykle istotna informacja przy wyborze brokera. Dlatego w naszym przeglądzie eToro znajdziesz również tę informację.

ubezpieczenie konta
Wpłacanie i wypłacanie pieniędzy na platformie brokera jest bardzo proste.

Możesz wpłacić pieniądze na swoje konto handlowe na kilka sposobów:

 • Karta kredytowa / debetowa
 • Przelewem bankowym
 • PayPal
 • Union Pay
 • Skrill
 • Neteller i inne

Możesz wypłacić swoje środki na kartę kredytową, konto PayPal lub przelewając środki na swój rachunek bankowy. Realizacja polecenia wypłaty środków trwa zazwyczaj 1-3 dni robocze. Broker eToro pobiera opłatę za wypłatę w wysokości .

etoro wypłaca pieniądze
Opcje wypłat u brokera.

Obsługa klienta

Obsługa klienta brokera jest na wysokim poziomie. Wiele odpowiedzi na różne pytania i problemy można znaleźć bezpośrednio na stronie internetowej w dziale – Centrum Pomocy. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swój problem na tej stronie, możesz skontaktować się z działem obsługi klienta za pomocą formularza kontaktowego, faksu lub czatu online.

Możesz skontaktować się z obsługą klienta brokera w języku angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim lub arabskim.

eToro instrukcja jak założyć konto

Poniżej pokażemy jak otworzyć konto inwestycyjne.

Klikając na nasz pomarańczowy przycisk „CHCĘ OTWORZYĆ KONTO” zostaniesz przekierowanym na oficjalną stronę brokera.

76% kont inwestujących w kontrakty CFD traci pieniądze*
* Podczas kopiowania traderów i inwestowania w Smart Portfolio, ryzykuj tylko kapitał, który jesteś gotów stracić. Zeszłoroczne wyniki nie są gwarancją przyszłych rezultatów.

1. krok

Na stronie głównej brokera, kliknij na przycisk „Dołącz teraz”.

etoro opinie brokera
 

2. krok

Następnie wpisz swoją nazwę użytkownika (nick lub pseudonim), e-mail i hasło. Następnie potwierdź, że zapoznałeś się z Ogólnymi warunkami handlowymi (kliknij na znak, aby zobaczyć te warunki) i kliknij na przycisk „Utwórz rachunek”.

instrukcja jak otworzyć konto
 

3. krok

Po wypełnieniu podstawowych danych, zostaniesz przeniesiony na platformę inwestycyjną brokera po raz pierwszy. W celu zakończenia rejestracji kliknij na przycisk „Zweryfikuj”.

uzupełnij profil, doświadczenie eToro z brokerem
 

4. krok

Wypełnij niezbędne informacje w dalszych polach. Następnie zostaniesz poproszony o udzielenie odpowiedzi na proste pytania w celu określenia twoje sytuacji finansowej i doświadczenia w handlu na rynkach finansowych.

 

5. krok

Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania, Twoje konto handlowe jest otwarte i masz trzy opcje:

1) Możesz spróbować inwestować poprzez konto demo – Jeśli chcesz przetestować platformę handlową, spróbować inwestować lub kopiować inwestorów bez ryzykowania swoich pieniędzy, możesz użyć konta demo.

Aby korzystać z konta demo, należy kliknąć na napis „Przejdź na portfel wirtualny”. Ten tekst działa jak przycisk i można go znaleźć pod dużym niebieskim przyciskiem „Zasil konto”.

Jak aktywować konto demo

Następnie, gdy chcesz przełączyć się z powrotem na swoje prawdziwe konto, kliknij na tekst „Przejdź na portfel rzeczywisty”.

Opiszmy różnice pomiędzy tymi kontami:

 • Portfel rzeczywisty – po kliknięciu na tę opcję, aktywujesz rzeczywiste konto, poprzez które inwestujesz lub kopiujesz traderów korzystając ze swoich pieniędzy.
 • Portfel wirtualny – kliknięcie na tę opcję aktywuje konto demo, poprzez które handluje się lub kopiuje inwestorów za pomocą fikcyjnych (wirtualnych) pieniędzy.

2) Wpłata środków na konto inwestycyjne – Jeśli wpłacisz środki na konto inwestycyjne, możesz zainwestować swoje pieniądze, przy czym na swoje konto handlowe możesz wpłacić maksymalnie 2 .

3) Zweryfikuj swoją tożsamość – Kolejnym krokiem jest zweryfikowanie swojej tożsamości za pomocą jednego dokumentu tożsamości, oraz dokumentu potwierdzającego twój stały adres zamieszkania (wyciąg z banku, rachunek za Internet, rachunek telefoniczny, itp.).

Gdy Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana, twoje konto inwestycyjne będzie w pełni aktywne i nie masz żadnego limitu maksymalnej wpłaty.

Jak kupować akcje i inne instrumenty finansowe

W tej części recenzji pokażemy wam, jak kupić akcje ropę, złoto, waluty i inne instrumenty finansowe, które oferuje broker eToro.

Niżej w tym artykule znajdziesz również instrukcje, jak inwestować za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Na przykładzie pokażemy, jak kupić akcje Apple.

1. krok

Zaloguj się na swoje konto inwestycyjne i w lewym pasku bocznym kliknij na sekcję “Odkryj”. Następnie kliknij na kategorię “Akcje”.

Szczegółowe instrukcje kupowania akcji w eToro

* Ubiegłoroczne wyniki nie są gwarancją przyszłych rezultatów.

2. krok

Spółkę Apple można znaleźć w sekcji „Dobra konsumpcyjne” lub na liście akcji giełdy NASDAQ. Jeśli chcesz szybciej znaleźć wybrane akcje, po prostu wpisz ich nazwę w polu wyszukiwania.

Następnie kliknij na pole akcji.

Kliknij na Trade, opłaty za brak aktywności
 

3. krok

Aby kupić akcje wybranej spółki, kliknij na niebieski przycisk „Trade”.

jak zarabiać na eTore kupując akcje
 

4. krok

Wprowadź kwotę do zainwestowania (minimalna kwota przy zakupie akcji to ). Zaleca się również ustawienie zlecenia Stop Loss (służącego do zatrzymania straty) lub Take Profit (służącego do odebrania zysku).

Następnie kliknij na przycisk „Otwórz pozycję”.

kupuj kryptowaluty przez brokera
 

Jak automatycznie kopiować najlepszych traderów

Nasza recenzja eToro pokaże Ci, jak możesz kopiować transakcje popularnych traderów. Inwestowanie na giełdzie jeszcze nigdy nie było tak dostępne! Dzięki rewolucyjnej funkcji CopyTrader, możesz automatycznie kopiować najlepszych inwestorów, którzy handlują na rynku Forex, surowców, akcji, indeksów lub ETF-ów.

Procedura jest bardzo prosta:

 • Wybierasz inwestora zgodnie z własnymi preferencjami (jakim instrumentem finansowym handluje, jego wieloletnie wyniki, bieżące wyniki i inne).
 • Wprowadzasz wysokość inwestowanej kwoty.
 • Ustawiasz Stop Loss, który jest używany do określenia, kiedy przestać kopiować tradera.
 • Klikasz w przycisk kopiować.

Poniżej pokażemy przykład, jak zacząć kopiować inwestorów, którzy handlują akcjami.

1. krok

Zaloguj się na swoje konto handlowe i w lewym pasku bocznym kliknij na sekcję „Odkryj”. Następnie przewiń stronę w dół do sekcji CopyTrader™.

Następnie kliknij na przycisk „Odkrywaj”.

instrukcje, jak skopiować zyskowne transakcje inwestorskie

* Ubiegłoroczne wyniki nie są gwarancją przyszłych rezultatów.

2. krok

Na górnym pasku kliknij na napis „Dowolny Rynek”, wybierz „Akcje” i kliknij na niebieski przycisk „Idź!”.

kliknij niebieski przycisk „Kopiuj”.

* Ubiegłoroczne wyniki nie są gwarancją przyszłych rezultatów.

Zobaczysz wtedy wszystkich inwestorów, którzy handlują akcjami. Zapoznaj się z listą i wybierz interesujących inwestorów.

W demonstracji wybieramy inwestora o pseudonimie „JeppeKirkBonde”. Ten popularny brytyjski inwestor handluje na rynkach finansowych od 2013 roku, niemal co roku podwyższając swój kapitał o kilkadziesiąt procent.

3. krok

Jeśli wybrałeś inwestora, kliknij na jego pseudonim (nazwisko).

Jak začít kopírovat investoru

* Ubiegłoroczne wyniki nie są gwarancją przyszłych rezultatów.

Następnie zobaczysz profil inwestora, gdzie znajdziesz różne informacje.

Sekcje w profilu inwestora

 • Profil – w tej sekcji znajdują się wszystkie komentarze i wiadomości od inwestora, które informują innych inwestorów. W tym panelu możesz dyskutować z inwestorem i komentować jego posty.
 • Statystyki – w tej sekcji znajdziesz miesięczne statystyki efektywności. Statystyki te są przedstawione w przejrzysty sposób w formie graficznej i można również zobaczyć wyniki z poprzednich lat. Poniżej znajdują się dane dotyczące średniej oceny ryzyka, ilu inwestorów kopiuje tego tradera, średni zysk lub strata, często handlowane instrumenty finansowe i inne interesujące dane.
 • Portfel – w portfolio można zobaczyć aktualnie otwarte transakcje inwestora.
 • Wykres – w tym folderze znajdziesz wykres, który pokazuje przebieg inwestycji o wartości 10 , gdybyś kopiował tego inwestora od początku.

4. krok

Jeśli zdecydowałeś się skopiować wybranego inwestora, kliknij na niebieski przycisk „Kopiuj”.

etoro wykop informacja

* Ubiegłoroczne wyniki nie są gwarancją przyszłych rezultatów.

5. krok

Wprowadź kwotę, którą chcesz zainwestować (minimalna kwota, z którą możesz kopiować to ) i ustaw swój Stop Loss. Użytkownik może również wybrać opcję kopiowania bieżących otwartych transakcji tradera. Jeśli użytkownik nie chce kopiować aktualnie otwartych transakcji, wystarczy po prostu odznaczyć pole.

Następnie kliknij na przycisk „Kopiuj”.

Wybierz inwestora

* Ubiegłoroczne wyniki nie są gwarancją przyszłych rezultatów.

eToro Smart Portfolio- unikatowy produkt inwestycyjny

W listopadzie 2016 roku eToro wprowadziło specjalny produkt inwestycyjny – Smart Portfolio (dawniej CopyPortfolios). eToro Smart Portfolio to produkt inwestycyjny, który składa się z portfela kilku instrumentów finansowych. Zamiast przekopywać się przez plątaninę tysięcy możliwości wyboru różnych traderów i strategii inwestycyjnych do skopiowania, wystarczy tylko sięgnąć po ten produkt.

Poszczególne instrumenty (waluty, surowce, akcje, indeksy lub ETF-y) są kupowane i sprzedawane zgodnie z wcześniej ustaloną strategią handlową. Smart Portfolio został stworzony przez zespół specjalistów eToro, którzy stale go sprawdzają i ulepszają. W ofercie Smart Portfolio można też znaleźć portfele zewnętrznych firm, które specjalizują się w zarządzaniu pieniędzmi.

Obejrzyj prezentację Smart Portfolio Cybersecurity, które pozwala na inwestowanie w akcje spółek technologicznych zajmujących się cyberbezpieczeństwem.

Jeśli jesteś doświadczonym inwestorem i lubisz wyzwania, możesz dołączyć do programu Popular Investor i pozwolić innym inwestorom kopiować twoje transakcje.

Program jest prosty i skonstruowany w taki sposób, aby dać Ci narzędzia do rozwoju zawodowego w zależności od tego jak będzie kształtować się twoja kariera. Im więcej inwestorów będzie cię kopiować, tym lepiej broker eToro będzie Ci płacił.

Popular Investor program
Dzięki programowi Popular Investor, możesz zarabiać pieniądze na tym, że pozostali inwestorzy kopiują Twoje inwestycje.

Program Popular Investor składa się z czterech poziomów:

 1. Cadet – Jest to podstawowy poziom programu.
 2. Champion – Na tym poziomie można otrzymać stałe miesięczne wynagrodzenie 400 – (minimalnie , ok. 1 600 zł miesięcznie).
 3. Elite – Na poziomie Elite możesz otrzymać miesięczne wynagrodzenie w wysokości 1,5-2% wartości zarządzanych funduszy – AUM (minimalnie , ok. 2 500 zł miesięcznie).
 4. Elite PRO – Jeśli osiągniesz poziom Elite Pro możesz otrzymać miesięczne wynagrodzenie w wysokości 2-2,5% wartości zarządzanych funduszy – AUM (minimalnie 16 , ok. 67 000 zł miesięcznie).

Zalety i wady brokera eToro

W tej części recenzji przyjrzyjmy się więc zaletom i wadom tego brokera.

Zalety

 • copy tradingRegulowane przez FCA, ASIC i CySEC.
 • takPrzy realizacji zamówień wykorzystuje technologię STP i praktykę No Dealing Desk.
 • ikona takBogata oferta instrumentów inwestycyjnych.
 • online brokerMożliwość zakupu rzeczywistych akcji i ETF-ów (tylko ETF-y z Europy).
 • dyskusjaRewolucyjna platforma transakcyjna eToro Platform.
 • ikonaMożliwość automatycznego kopiowania najlepszych traderów.
 • ikonaMożliwość kopiowania całego portfela instrumentów zarządzanych przez profesjonalistów (usługa Smart Portfolios)
 • ikona takPlatforma inwestycyjna w języku polskim.

Wady

 • Ikona wadyWyższy spread na instrumentach finansowych.
 • etoro polskaOgraniczona oferta surowców.
 • Ikona handel społecznyBrak obsługi klienta w języku polskim.

Nasza opinia o brokerze

Nasza opinia o brokerze eToro jest pozytywna. Inwestujemy za pośrednictwem tego brokera od kilku lat. Praca z platformą transakcyjną jest bardzo prosta i przyjazna dla użytkownika.

eToro ma bezkonkurencyjny system automatycznego kopiowania traderów. Dzięki usłudze CopyTrader, możesz łatwo kopiować transakcje popularnych inwestorów, którzy handlują na giełdzie od lat. Możesz również budować swoje portfolio na podstawie kopiowania kilku najlepszych traderów i zdywersyfikować swoje środki.

Możesz zainwestować część swojego kapitału w produkt Smart Portfolio, który składa się z kilku top traderów lub grupy instrumentów finansowych.

Ten broker jest szczególnie odpowiedni dla długoterminowego inwestowania i kopiowania inwestorów, w czym jest bezkonkurencyjny. Nic dziwnego, że z jej usług korzysta ponad 24 milionów inwestorów z całego świata.

Opinie klientów

Spółka eToro jest popularna wśród inwestorów z całego świata. W większości przypadków w Internecie znajdujemy pozytywne opinie, ale jest też kilka negatywnych opinii na temat tego brokera.

Poniżej przedstawiamy kilka opinii inwestorów, które znaleźliśmy na znanym portalu Trustpilot.

1)

Opinia inwestora - Sam

2)

Inwestor Rene H

3)

Doświadczenie klienta - Poetic

Ocena brokera eToro

Na koniec przeglądu przedstawiamy Państwu naszą ocenę brokera.

Nasza ocena

Opłaty i spread
gwiazdy
Oferta instrumentów finansowych
niebieskie gwiazdy
Platforma inwestycyjna eToro
doświadczenie
Obsługa klienta
etoro forum
Edukacja
ikona gwiazdy

Podsumowanie

eToro jest największą platforma inwestycyjną na świecie. Ten broker jest szczególnie odpowiedni dla inwestorów, którzy planują inwestować długoterminowo lub chcą skorzystać z możliwości automatycznego kopiowania transakcji popularnych inwestorów. Dzięki usłudze CopyTrader i Smart Portfolio, inwestowanie na giełdzie nigdy nie było bardziej dostępne!
4.6
nasa opinia podsumowanie
chcę zacząć inwestować

76% kont inwestujących w kontrakty CFD traci pieniądze*
4.6
nasze podsumowanie recenzji eToro
eToro jest największą platforma inwestycyjną na świecie. Ten broker jest szczególnie odpowiedni dla inwestorów, którzy planują inwestować długoterminowo lub chcą skorzystać z możliwości automatycznego kopiowania transakcji popularnych inwestorów. Dzięki usłudze CopyTrader i Smart Portfolio, inwestowanie na giełdzie nigdy nie było bardziej dostępne!
chcę zacząć inwestować

76% kont inwestujących w kontrakty CFD traci pieniądze*


Inforamcja: eToro to wieloaktywowa platforma, która oferuje zarówno inwestowanie w akcje i ETF, jak i handel kontraktami CFD.

* Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. 76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne podczas handlu kontraktami CFD u tego dostawcy. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

* Copy Trading nie jest równoznaczne z poradami inwestycyjnymi. Wartość Twoich inwestycji może wzrosnąć lub spaść. Twój kapitał jest zagrożony.

* Wyniki osiągnięte w przeszłości nie są wyznacznikiem przyszłych wyników.

 
Wierzymy, że nasza opinia i recenzja eToro dostarczyła Ci przydatnych informacji i pomogła w wyborze brokera.


 
Czy podobała Ci się ta recenzja brokera eToro? Poleć ją swoim znajomym. Pomożesz w ten sposób rozpowszechnić sprawdzone informacje o inwestowaniu na giełdzie.

udostępnij

O autorze

Łukasz Isztvan zdjęcie

Łukasz Isztvan

Inwestuję na rynkach finansowych od 2014 roku. Uczestniczyłem w licznych szkoleniach i seminariach prowadzonych przez profesjonalnych inwestorów. Nieustannie się kształcę, aby trzymać krok z najlepszymi. Więcej informacji o mnie można znaleźć na tej stronie.

Dyskusje o artykule